Výšivka

Strojové vyšívanie

Výšivka zušľachtí takmer akýkoľvek materiál,
či už v nezošitom alebo zošitom stave

vysivacka-malaVyšívacie programy zhotovujeme podľa predlohy zákazníka na profesionálnom softvéri. Ako predloha môže byť vyšitý, rastrový (*jpg, *tiff, *gif, *png, …) alebo najkvalitnejšia predloha, vektorový obrázok (*cdr, *ai, *svg, …). Obecne platí: „čím kvalitnejší podklad (predloha)  tým kvalitnejšia/krajšia výšivka“.

Vzorkovník nami používaných nití.

Pri vyšívaní používame viskózové nite Marathon, ktoré sú dlhodobo odskúšané a overené na dosahovanie výborných výsledkov kvality výšivky na strojoch TAJIMA. Všetky nite Marathon sú dvakrát krútené ľavým závitom. Nite sú certifikované podľa medzinárodných noriem EkoTex 100 a IS0 9002.

Vizkózové nite sú príjemnejšie na dotyk a dosahujú vyšší lesk oproti polyesterovým nitiam. Zároveň ale neodolávajú chemikáliám. Čiže ak máte záujem o výšivku kde je predpoklad chemického čistenia (napr.: zdravotnícke zariadenia) prosíme Vás upozornite nás na to vopred aby nedošlo k znehodnoteiu výšivky (vyblednutiu).

vzorkovnik_marathon_rayon-1vzorkovnik_marathon_rayon-2vzorkovnik_marathon_rayon-3

 

 

 

 

vzorkovnik_melirovane+metalicke

 

 

 

 

[button text=“Referencie“ link=“http://serigrafika.sk/portfolio_category/vysivka/“ style=“default“ size=“normal“ target=“_self“ display=“inline“ icon=“no“]