Sieťotlač

Sieťotlač

Najuniverzálnejšia technika priamej tlače

sietotlacSieťotlač je najuniverzálnejšia technika priamej tlače, kde sa stierkou pretláča farba cez sieťku. Jej výhodou sú takmer neobmedzené možnosti voľby potlačeného materiálu a efektívnosť aj pri nízkych tlačových sériach.

Vyznačuje sa vysokou kvalitou a presnosťou až do najmenších detailov. Má výbornú stálosť farieb a je najtrvanlivejšia medzi ostatnými tlačovými technikami. Umožňuje použiť širokú škálu farebných odtieňov, vrátane  zlatej, striebornej alebo aj  farby s rôznymi efektami.

Technologická sieťotlač

Využiva sa najmä pri potlači výrobných komponentov

Špecializujeme sa na potlač priemyselných dielov, plastových a kovových ovládacích panelov, krytov, kovových súčiastok, funkčných samolepiek, plombovacích fólií, kartónových obalov alebo žetónov.

Rotačná sieťotlač

Rotačná sieťotlač je obdobou vyššie uvedenej sieťotlače pre plošné predmety. Avšak stroje pre tento druh tlače sú prispôsobené k potlači valcového priemeru napr. poháre, hrnčeky, športové fľaše a pod. Rotačnú sieťotlač realizujeme na poloautomatickom stroji vlastnej výroby.

Reklamná sieťotlač

Potláčame tašky (igelitové, paierové, textilné) diáre a kalendáre, pozdravy, originálne pohľadnice, samolepky čitateľné z vnútra, zvonku i obojstranne obálky, hlavičkové papiere pozvánky, oznámenia zakladače, foldre plombovacie fólie, kartónové a plastové obaly serigrafie pre umelcov…

[button text=“Referencie“ link=“http://serigrafika.sk/portfolio_category/technicke-komponenty/“ style=“default“ size=“normal“ target=“_self“ display=“inline“ icon=“no“]