Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /nfsmnt/hosting1_1/1/e/1e472f19-86fb-4bec-ad30-f9289759f8bc/serigrafika.sk/web/wp-content/plugins/motopress-content-editor-lite/includes/ce/shortcode/ShortcodeCommon.php on line 790
Z histórie | Serigrafika

Z histórie

História a vznik

Naša rodinná firma vznikla v roku 2008. Začínali sme v malej  dielni. Ako sa rozširoval náš technologický park a  počet pracovníkov,  museli sme sa sťahovať do väčších, opäť prenajatých priestorov.  V roku 2013 sme zakúpili starý, zatečený sklad, ktorý sa nám v krátkom čase podarilo zrekonštruovať. Odvtedy sídlime vo vlastných priestoroch, so širokým technologickým vybavením, s hlavnou pôsobnosťou v banskobystrickom a západoslovenskom kraji, ale spolupracujeme aj so spoločnosťami z Českej republiky, USA, Fínska

Súčasnosť

  • Serigrafika-Povodny-stav
  • Serigrafika-Budova-z-vonka
  • Serigrafika_prestavba

Profesionálne sa zameriavame na reklamnú potlač, potlač priemyselných výrobkov a strojové vyšívanie.

Všetky produkty a služby  realizujeme vlastnou výrobou, od kompletnej prípravy až po finálne spracovanie a doručenie tovaru.

Špecializujeme sa na  dodávku katalógového textilu overených značiek. Sme zmluvní predajcovia reklamného textilu ADLER, BaC, GILDAN.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam (od r. 1994) a moderným strojom s vysokou výrobnou kapacitou sme schopní zrealizovať Vaše zákazky aj v krátkom čase a za veľmi priaznivé ceny.

Sme pripravení  potlačiť, či vyšiť Vaše predstavy a požiadavky  už od jedného kusa až po mnoho tisícové série.

Naša filozofia

aším hlavným cieľom je  Vaša spokojnosť,  kvalitná práca a dodržiavanie dohodnutých termínov.

U nás ste vždy vítaní!